TCR Junior | The Castle Run

TCR Junior

Mamy dla Twojej pociechy sportowe wyzwanie w iście królewskim wydaniu! Już 28 października sprzed bajkowego Zamku Książ wystartują dzieci na czterech różnych dystansach w zależności od wieku. każde dziecko poczuje się prawdziwie po Królewsku!

Zapisy

KATEGORIE WIEKOWE

3 – 5 lat DYSTANS: 200m

6-7 lat DYSTANS: 400m

8-10 lat DYSTANS: 600m

11-13 lat DYSTANS: 800m

PAKIET STARTOWY:

- wyjątkowy numer startowy dla małego rycerza lub małej księżniczki

- poczęstunek

- królewski medal na mecie

 

BIURO ZAWODÓW:

Pakiety startowe odbierają za dzieci rodzice lub prawni opiekunowie podpisując OŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na udział dziecka w biegu.

Godziny otwarcia biura zawodów podamy niebawem.

TRASA BIEGU

Trasa każdego biegu będzie wiodła sprzed zamku. Poszczególne roczniki startować będą od godz. 12.10 w odstępach co ok. 5-10 minut.

CZAS i MIEJSCE STARTU

Dzieciaki startują o 9:40. Start z tego samego miejsca co start dorosłych – tuż przed wejściem na dziedziniec zamku.Zaczynamy od najmłodszych kategorii wiekowych. Najpierw wystartują dzieci na 200m o 9:40, o 9:45 dzieci na 400m, o 9:50 dzieci na 600m i o 9:55 dzieci na 800m.

ZASADY

Podczas poszczególnych biegów NIE będzie prowadzony pomiar czasu. Zwycięzcami są dla nas wszystkie dzieci. Chcemy pokazać, że bieganie w dziecięcych latach powinno być przede wszystkim dobrą zabawą i okazją do wpajania zdrowych nawyków.

KORONACJA i PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE

Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Po ostatnim biegu (ok. godz. 10: 20) zaprosimy wszystkie dzieci do pamiątkowego zdjęcia przed zamkiem. Będzie to piękna pamiątka i motywacja do kolejnych, biegowych wyzwań.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Rodziców prosimy o gorący doping z jednoczesnym zachowaniem rozsądku. Prosimy zatem o nie wbieganie na trasę w trakcie trwania biegów.

Zapraszamy serdecznie do udziału Wasze pociechy w The Castle Run Junior, to może być początek wspaniałej sportowej przygody!