Zapisani | The Castle Run

Zapisani

Nr startowy Imię Nazwisko Pakiet Koszulka Płeć Klub / Firma
282 Dominik Adamczyk Podstawowy   M  
601 Edyta Adamczyk Podstawowy   K  
631 Amelia Addams Podstawowy   K  
49 Jarosław Altewegier Królewski M M  
380 Henryk Ambrosiewicz Podstawowy   M  
665 Sara Anczyk Podstawowy   K Team Draczynski / NGB Korona Legnica
624 Żanetta Arciuch Podstawowy   K  
95 Adam Augustyn Rycerski L M  
580 Magdalena Balcer Podstawowy   K  
549 Dorota Balcerzak Podstawowy   K  
496 Konrad Balcewicz Królewski L M KAT CROSS
482 Kamila Barosik Podstawowy   K  
341 Adam Bartosiewicz Rycerski M M OCR Polska
36 Jarosław Barwiński Podstawowy   M Ronal Polska Run
171 Piotr Baryła Podstawowy   M Ronal Polska Run
205 Sylwia Barzycka Podstawowy   K Wroclaw Marathon Team
626 Joanna Bazan Podstawowy   K  
126 Anna Bezdel Dworzanki M K Bolków Biega
87 Paweł Białek Podstawowy   M SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
423 Kazimierz Białoń Podstawowy   M  
560 Ewa Bielas Podstawowy   K  
153 Marlena Bielecka Królewny S K Faurecia
623 Urszula Bienenda Podstawowy   K  
152 Małgorzata Bień Dworzanki L K  
536 Maja Bieńko Podstawowy   K  
31 Małgorzata Bieńkowska Dworzanki M K  
416 Paweł Bigus Podstawowy   M Gościeszowice
57 Sławomir Biłko Rycerski M M  
521 Karolina Bisko Podstawowy   K  
172 Aneta Blacha Balowska Podstawowy   K Ronal Polska Run
33 Iwona Bobyk Podstawowy   K  
354 Bartłomiej Boratyn Podstawowy   M www.b2architekci.pl
168 Paweł Borkowski Podstawowy   M Ronal Polska Run
256 Aleksandra Borowiec Podstawowy   K  
222 Maria Botwina Podstawowy   K  
594 Magdalena Bożek Podstawowy   K  
633 Irena Brodowska Podstawowy   K  
562 Joanna Brozio Podstawowy   K  
396 Anna Brożek Dworzanki S K  
356 Marta Bryłka-Nadolska Podstawowy   K  
470 Rafał Bryś Podstawowy   M  
433 Michal Buczko Podstawowy   M  
105 Paulina Bujno Królewny S K  
102 Janusz Bukała Królewski L M Ślęzak Team
56 Artur Burkacki Rycerski XL M POKONAJ GRANICE
86 Jakub Buss Rycerski L M Kudowscy Miłośnicy Biegania
343 Damian Cabaj Podstawowy   M Świdnicka Grupa Biegowa
40 Kamil Cechnicki Podstawowy   M Temmpo Wałbrzych
321 Renata Celuch Podstawowy   K KB Lew Legnica
257 Wojciech Cepielik Podstawowy   M biegam w sudetach
642 Olga Chełchowska Podstawowy   K  
21 Krzysztof Chlebowski Królewski L M Klub Biegacza KP
487 Joanna Chłodnicka Dworzanki M K Biegam Bo Lubię Głogów
643 Dagmara Chojnacka Podstawowy   K  
645 Mirosława Chojnacka Podstawowy   K  
644 Patrycja Chojnacka Podstawowy   K  
230 Agnieszka Cholewa Podstawowy   K  
412 Bogusława Chuchra Królewny S K  
526 Katarzyna Chwedyna Podstawowy   K  
6 Magdalena Ciećwierz Podstawowy   K Hernik Team
614 Seweryna Cieluch Podstawowy   K  
250 Bartek Ciesielski Rycerski L M  
284 Grzegorz Cieśla Podstawowy   M Dęby Wałbrzych
283 Jarosław Cieśla Podstawowy   M Dęby Wałbrzych
421 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz Królewny M K Wroclaw Marathon Team
196 Łukasz Ciosk Królewski L M Klub Biegacza K.P.
125 Katarzyna Cipora Dworzanki S K  
124 Maciej Cipora Rycerski M M  
398 Alicja Ciura Królewny S K  
400 Krzysztof Ciura Podstawowy   M  
399 Marzena Ciura Podstawowy   K  
607 Agnieszka Cwynar-Sołdańska Podstawowy   K  
289 Janusz Czaplinski Rycerski M M Korff Team
317 Norbert Czarkowski Podstawowy   M TeMMPo Wałbrzych
395 Daniel Czarniecki Rycerski M M TiE
425 Grzegorz Czopor Podstawowy   M Drużyna Chrobrego
234 Elżbieta Czub Podstawowy   K  
338 Katarzyna Ćwiąkalska Królewny M K  
358 Juliusz Ćwiąkalski Królewski L M  
16 Katarzyna Damętka Królewny S K  
376 Andrzej Daszyński Podstawowy   M Centrum Sportowo Rekreacyjne Zgorzelec
565 Anna Dawidowska Podstawowy   K  
577 Wiktoria De Virion Podstawowy   K  
262 Adrianna Dębska Podstawowy   K  
27 David Długokęcki Podstawowy   M  
76 Tymoteusz Dłutowski Rycerski L M  
301 Dorota Dobrowolska Królewny S K Too Stupid Too Stop
315 Mateusz Dobrowolski Królewski M M Too Stupid Too Stop
501 Marika Doczumińska Dworzanki M K  
485 Jakub Doliński Podstawowy   M  
195 Jarek Dołasiński Podstawowy   M  
324 Ewelina Dominik Podstawowy   K  
38 Ilona Dróżdż Dworzanki S K  
542 Małgorzata Dubiela Podstawowy   K  
82 Jan Duda Rycerski L M  
595 Karolina Duda-Miłczak Podstawowy   K  
78 Małgorzata Duda-Plesińska Dworzanki S K  
79 Marta Duda-Sikula Dworzanki M K  
458 Dawid Dudek Rycerski L M  
535 Magdalena Dunowska Podstawowy   K  
364 Marcin Durczak Podstawowy   M www.hostedby.pl
218 Aneta Erens Dworzanki S K  
140 Marcin Farion Podstawowy   M The Farions
141 Marzena Farion Podstawowy   K The Farions
114 Ewa Farnholtz Podstawowy   K STRZEGOMSKA DWUNASTKA
115 Paweł Farnholtz Podstawowy   M STRZEGOMSKA DWUNASTKA
272 Edyta Iwona Ferenc-Szmuc Dworzanki S K  
240 Ewelina Figura Dworzanki S K  
241 Robert Figura Rycerski M M FIGURA TEAM
67 Danuta Fijałkowska-Błaszkiewicz Podstawowy   K  
408 Agnieszka Filipiak Królewny M K  
619 Beata Filipiak Podstawowy   K  
660 Michał Filipowicz Rycerski S M  
620 Dominika Firley-Manturewicz Podstawowy   K  
567 Kinga Fligier Podstawowy   K  
600 Karolina Fobke Podstawowy   K  
547 Sandra Folerzyńska Podstawowy   K  
334 Marta Franckiewicz-Pach Podstawowy   K  
310 Marcin Frąk Rycerski XL M KRAUSE RUNNING TEAM
503 Maciej Gach Podstawowy   M  
162 Katarzyna Gadacz Dworzanki M K  
384 Grażyna Gajewska Królewny M K  
383 Krzysztof Gajewski Królewski L M TriathlonClub Wrocław
68 Rafał Gałka Rycerski XL M Ronal Polska
442 Michał Garbaciak Podstawowy   M Konie
329 Ewelina Garbowska Dworzanki M K  
328 Rafał Garbowski Podstawowy   M LKS Sparta Parszowice
210 Edyta Gardecka Podstawowy   K  
211 Sylwia Gardecka Podstawowy   K  
369 Łukasz Garliński Rycerski M M 1996
519 Kryspin Garski Podstawowy   M  
128 Igor Gębarowski Podstawowy   M  
74 Magda Gil Podstawowy   K  
212 Grzegorz Giurg Podstawowy   M  
524 Anita Glowienke Podstawowy   K  
91 Marek Głowacki Podstawowy   M Biegaj Zapobiegaj
104 Mateusz Głód Królewski M M  
109 Daniel Gniefkowski Rycerski M M  
70 Agata Gołębiowska Podstawowy   K  
69 Jacek Gołębiowski Podstawowy   M  
71 Jan Gołębiowski Podstawowy   M  
418 Samanta Gorczyca Królewny M K CZEMPJON TEAM
331 Anna Gorzkowska Dworzanki L K  
148 Paweł Gothard Królewski M M  
593 Katarzyna Górska Podstawowy   K  
512 Max Granvik Podstawowy   M  
520 Magdalena Gray Podstawowy   K  
513 Tomasz Gregorczyk Podstawowy   M  
388 Wiesław Groszkowski Podstawowy   M  
176 Łukasz Grzegorek Podstawowy   M Ronal Polska Run
603 Magdalena Grześkiewicz Podstawowy   K  
447 Marek Gulacz Królewski S M  
445 Marta Gulacz Królewny S K Kobieta w Biegu Team
446 Michał Gulacz Królewski M M  
573 Alina Gulc Podstawowy   K  
249 Karolina Haczkiewicz Podstawowy   K milky 2017
159 Małgorzata Hakke Królewny S K  
55 Arkadiusz Haliniak Podstawowy   M KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
252 Maciej Harbuz Podstawowy   M X-Coding IT Studio
187 Ilona Haza Dworzanki S K  
188 Paweł Haza Rycerski L M  
182 Katarzyna Heltman Dworzanki M K  
59 Jacek Heral Rycerski M M  
457 Szymon Herba Rycerski XL M PeBeKa
431 Michał Hnatiuk Podstawowy   M  
165 Joanna Hoja Podstawowy   K  
280 Paulina Honc Dworzanki M K  
662 Kamil Hryńko Podstawowy   M  
225 Katarzyna Hyrlik Dworzanki S K Pokonaj Granice
143 Robert Ignatowicz Podstawowy   M  
58 Edyta Indulska-Sałdacz Podstawowy   K  
18 Magda Izer Podstawowy   K  
636 Edyta Izydorczyk Podstawowy   K  
659 Andrzej Jachym Rycerski L M  
389 Maciej Jachym Rycerski S M  
39 Marcin Jadczak Królewski XL M Virtual Runner Club
166 Bogusław Jagmin Królewski S M 3majformę Lubsko
63 Zbigniew Jakubik Rycerski L M  
465 Sylwia Janas Królewny L K  
15 Ewelina Janiszewska Podstawowy   K KGB Grzmot Komorniki
227 Agnieszka Jankowicz Podstawowy   K TeMMPo Wałbrzych
223 Anna Jankowska Podstawowy   K Predators Wałbrzych
106 Rafał Jankowski Podstawowy   M Predators Wałbrzych
2 Radosław Janus Rycerski S M  
83 Wiktor Janus Podstawowy   M  
232 Adriana Jarczynska Podstawowy   K  
525 Halina Jarocka Podstawowy   K  
22 Anita Jaromin Dworzanki M K  
93 Grzegorz Jaroni Podstawowy   M  
579 Sandra Jasińska Podstawowy   K  
505 Jarosław Jaszczuk Podstawowy   M  
508 Maciek Jatczak Podstawowy   M  
507 Robert Jatczak Podstawowy   M  
351 Krzysztof Jawor Podstawowy   M Team Five
582 Kasia Jerzman Podstawowy   K  
145 Adam Jesionek Podstawowy   M  
333 Alicja Jęczmieniak Dworzanki M K  
654 Agnieszka Jędrzejczyk Podstawowy   K  
656 Jarosław Jędrzejczyk Podstawowy   M  
533 Beata Jóskowska Podstawowy   K  
597 Marta Jurewicz Podstawowy   K  
443 Mariusz Kacała Podstawowy   M  
263 Mariusz Kacprzyk Podstawowy   M Biegaj w Jedlinie
206 Sławomir Kaczorowski Rycerski L M  
368 Piotr Kadłubowski Królewski M M KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
669 Marzena Kalembkiewicz Dworzanki S K Mirotrans Wrocław
534 Anna Kalinowska Podstawowy   K  
296 Robert Kalinowski Królewski M M LOGO WAŁBRZYCH
575 Aneta Kaminska-Kocot Podstawowy   K  
308 Agata Kamińska Podstawowy   K Klub Taekwondo "Namu" Oborniki Śląskie
622 Agnieszka Kamrowska Podstawowy   K  
550 Joanna Kancelarczyk Podstawowy   K  
439 Karolina Kaniewska Podstawowy   K brak
190 Tomasz Karch Podstawowy   M Rekin Świebodzice
609 Sylwia Karcz Podstawowy   K  
274 Małgorzata Karpińska Podstawowy   K  
273 Roman Karpiński Podstawowy   M  
258 Dawid Karwat Podstawowy   M  
155 Grzegorz Kasiński Podstawowy   M  
42 Natalia Kasperek Podstawowy   K  
661 Sylwia Kaźmierczak Podstawowy   K  
628 Natalia Kąkol-Wodniak Podstawowy   K  
432 Izabela Kempińska Podstawowy   K 1980
523 Edyta Kędzia Podstawowy   K  
455 Hanna Kęsy-Kowalska Podstawowy   K SzczawnoRun
381 Olga Kiełczyńska-Chrząszcz Podstawowy   K SzczawnoRun
371 Marcin Kisiecki Królewski S M  
629 Teresa Kisielewska Podstawowy   K  
26 Tomasz Klich Podstawowy   M Kamiennogórska Grupa Biegowa
8 Marek Klimas Rycerski L M  
215 Andrzej Klimza Rycerski L M  
132 Grzegorz Kłębczyk Królewski S M  
11 Grzegorz Kmiecik Królewski M M 1987
477 Aleksandra Knap Podstawowy   K  
509 Piotr Knitter Podstawowy   M  
386 Monika Kolęda Podstawowy   K  
271 Kamila Kollek Dworzanki S K  
658 Dominik Komendacki Podstawowy   M MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
167 Marta Konieczna-Fret Podstawowy   K Ronal Polska Run
179 Grzegorz Konopiński Podstawowy   M MTS Drużyna szpiku
229 Eliza Kopacka Podstawowy   K  
131 Marcin Kopczyk Królewski M M 1982
147 Iwona Korba Królewny M K  
287 Ireneusz Kordylak Królewski L M Predators Wałbrzych
345 Emilia Koreń Podstawowy   K  
429 Marcin Kornaś Rycerski L M Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
564 Maja Korpusik Podstawowy   K  
17 Andrzej Korytowski Rycerski M M KGB Grzmot Komorniki
570 Paulina Kosecka Podstawowy   K  
576 Michalina Koszałka Podstawowy   K  
302 Wojciech Kościelniak Podstawowy   M Kamiennogórska Grupa Biegowa
193 Kasia Kowalewska Podstawowy   K CTS
456 Tomasz Kowalski Podstawowy   M  
174 Robert Kozak Podstawowy   M Ronal Polska Run
9 Katarzyna Kozielczyk Podstawowy   K  
578 Patrycja Kozikowska Podstawowy   K  
539 Agnieszka Koziróg Podstawowy   K  
339 Paweł Kraszczyński Królewski L M KB Lew Legnica
366 Radosław Kraus Podstawowy   M  
474 Karolina Krawczak Podstawowy   K Biegam Bo Lubię Głogów
639 Ania Krawczyk Podstawowy   K  
184 Darek Król Królewski M M  
415 Ryszard Krupa Rycerski L M SRTG Wałbrzych
219 Kazimierz Kryszak Rycerski M M  
363 Iwona Krzaczkowska Królewny S K Dziki Wrocław
362 Łukasz Krzaczkowski Królewski M M Dziki Wrocław
46 Trawiński Krzysztof Podstawowy   M Kamiennogórska Grupa Biegowa
449 Marta Książczyk Dworzanki S K  
558 Barbara Kubiak Podstawowy   K  
653 Monika Kubiak Podstawowy   K  
84 Przemysław Kubiak Królewski M M  
663 Paweł Kubiszyn Rycerski L M  
90 Anna Kucharczyk Podstawowy   K Willa Słoneczko Torpedos
552 Monika Kuckei Podstawowy   K  
192 Wojciech Kucypera Królewski M M  
293 Daniel Kucza Podstawowy   M 607308011
625 Anna Kuczkowska Podstawowy   K  
647 Marcelina Kujawska Podstawowy   K  
450 Sławek Kukiełka Podstawowy   M  
464 Agnieszka Kulesza Podstawowy   K  
299 Elwira Kulig Podstawowy   K  
527 Kamila Kupis Podstawowy   K  
417 Jacek Kupka Królewski M M CZEMPJON TEAM
391 Michał Kur Podstawowy   M  
158 Jakub Kurek Podstawowy   M  
480 Paweł Kuriata Rycerski XL M SENTE RUNNING TEAM
300 Michał Kurnyta Podstawowy   M  
29 Stanisław Kurnyta Podstawowy   M TeMMPo Wałbrzych
270 Marlena Kurowska Podstawowy   K KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
537 Monika Kurowska Podstawowy   K  
237 Aleksander Kurowski Podstawowy   M  
451 Marta Kwiatkowska Podstawowy   K  
566 Marzena Kwiecień Podstawowy   K  
554 Monika Lach Podstawowy   K  
202 Mateusz Ladenberger Podstawowy   M  
77 Marcin Landsberg Rycerski L M Biegaj-Zapobiegaj
285 Szymon Latała Podstawowy   M SkyFitnessLegnica
379 Angelika Latosek Podstawowy   K  
377 Małgorzata Ledzion-Polewacz Dworzanki S K  
357 Jacek Leks Rycerski L M SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC TEAM
627 Joanna Lesińska Podstawowy   K  
332 Karol Leszczyński Rycerski L M  
94 Michał Leszko Podstawowy   M UKS Sokołowsko
522 Małgorzata Lewańczyk Podstawowy   K  
406 Justyna Liebenthal Podstawowy   K MVP
405 Tadeusz Liebenthal Podstawowy   M MVP
92 Przemysław Liman Rycerski L M Świebodzicka Grupa Trialowa
129 Łukasz Lorfink Podstawowy   M  
62 Paweł Łabacewicz Rycerski L M  
355 Aleksandra Łakomska Podstawowy   K  
478 Anna Łaniewska-Radaj Podstawowy   K  
409 Jolanta Ławecka Królewny M K  
146 Małgorzata Ławnik Królewny M K  
476 Dariusz Łobodowski Podstawowy   M  
557 Marzena Łońska Podstawowy   K  
411 Magdalena Łoś-Krawczyk Królewny M K  
32 Renata Łubik Dworzanki M K  
291 Marcin Łuczak Podstawowy   M ŻARÓW BIEGA
510 Dawid Mach Podstawowy   M  
226 Maciej Machowski Rycerski L M Feniks Legnica
127 Justyna Maciejczyk Podstawowy   K Predators Wałbrzych
137 Monika Macowska Podstawowy   K Kamiennogórska Grupa Biegowa
54 Radosław Majchrzyk Rycerski L M Klub Biegaczy Jysk
24 Robert Majorkiewicz Podstawowy   M Pokonaj Granice-Grupa Biegowa Świebodzice
592 Paulina Malicka Podstawowy   K  
649 Ewelina Malinowska Podstawowy   K  
568 Natalia Malinowska Podstawowy   K  
517 Michał Maliński Podstawowy   M  
605 Angela Maliszewska Podstawowy   K  
589 Barbara Małachwiej Podstawowy   K  
401 Aleksandra Małecka Podstawowy   K  
667 Janek Mandat Podstawowy   M KB Lupus Oleśnica
275 Joanna Mandziak Dworzanki S K  
493 Wiktor Maniowski Rycerski L M  
572 Sandra Mańczak Podstawowy   K  
483 Dorota Marchewka Podstawowy   K  
3 Anna Marcinkowska Podstawowy   K KGB Grzmot Komorniki
97 Eugeniusz Marcinowski Królewski L M Bielawska Akademia Biegowa
548 Renata Marczak Podstawowy   K  
440 Aleksandra Marczukiewicz Podstawowy   K 1984
189 Ania Markiewicz Podstawowy   K  
441 Marcin Markiewicz Podstawowy   M Labosport Team
473 Piotr Markowski Podstawowy   M NOWA RUDA BIEGA
492 Szymon Markowski Królewski L M KP Klub Biegacza
586 Alicja Marosz Podstawowy   K  
599 Anna Maślak Podstawowy   K  
101 Patrycja Zofia Matraszek Dworzanki M K  
387 Dominik Matusz Podstawowy   M Ronal Polska Run
608 Anita Matyskiel Podstawowy   K  
454 Maciej Mazur Podstawowy   M  
651 Marietta Mazur Podstawowy   K  
453 Michał Mazur Podstawowy   M Cała Oleśnica Biega
422 Paweł Mazurek Królewski M M Tymek / Maja
173 Mirosław Mączyński Podstawowy   M Ronal Polska Run
255 Daria Meljon Podstawowy   K  
108 Anna Meller Królewny M K  
89 Monika Merklinghaus-Kober Dworzanki L K Speed Feet'16
103 Michał Michalak Podstawowy   M  
518 Krzysztof Milewski Podstawowy   M  
650 Dominika Milion Podstawowy   K  
378 Tomek Miller Podstawowy   M MillerTeam
239 Izabela Mioduszewska Królewny M K  
264 Artur Misiak Rycerski XL M  
265 Dorota Misiak Dworzanki XXL K  
424 Martyna Misiek Podstawowy   K  
45 Artur Mleczak Rycerski S M KGB Grzmot Komorniki
414 Iwona Modrzejewska Dworzanki S K MASTER FIGHT CLUB
72 Krzysztof Moellenbrock Podstawowy   M KGB Grzmot Komorniki
177 Maciej Molenda Podstawowy   M Ronal Polska Run
247 Justyna Mosór Podstawowy   K  
248 Mariusz Mosór Podstawowy   M  
448 Fryderyk Możejko Rycerski L M  
556 Sylwia Mroczek Podstawowy   K  
413 Dawid Mróz Królewski S M  
178 Alina Mucha Dworzanki M K  
489 Dominika Mucha Podstawowy   K  
630 Natalia Myszk Podstawowy   K  
581 Agata Myszker Podstawowy   K  
201 Sebastian Naborczyk Rycerski M M Wodociągi Wałbrzych
330 Krystyna Nachajewska Królewny M K ruch to zdrowie
469 Ryszard Nesterewicz Podstawowy   M LKS Iskra Jaszkowa
13 Anna Niechaj Dworzanki M K Predators Wałbrzych
120 Julia Niechaj Dworzanki L K Predators Wałbrzych
596 Anna Niedzielska Podstawowy   K  
180 Monika Niedziółka Dworzanki M K  
545 Magdalena Niedźwiadek Podstawowy   K  
538 Katarzyna Niedźwiecka Podstawowy   K  
224 Krzysztof Niekrasz Podstawowy   M Biegowa Świdnica
506 Jarosław Niewiadomski Podstawowy   M  
500 Radek Niezgoda Rycerski M M  
51 Daniel Nowak Królewski S M  
434 Gosia Nowak Podstawowy   K  
136 Mirella Nowak Królewny S K  
420 Patryk Nowak Rycerski M M  
151 Jadwiga Nowak-Kowalska Podstawowy   K Biegaj-Zapobiegaj Wałbrzych
587 Renata Nowakowska Podstawowy   K  
468 Anna Nowicka Podstawowy   K  
4 Krzysztof Ogórek Królewski L M  
559 Ewa Olszewska Podstawowy   K  
261 Michał Ołtarzewski Podstawowy   M  
281 Dominik Opaliński Podstawowy   M  
295 Bartosz Orłowski Królewski M M KGHM
394 Jadwiga Ostrowska Podstawowy   K Karkonosz Running Team
336 Wiktor Pach Podstawowy   M  
490 Jan Pacułt Rycerski L M WATAHA SOBÓTKA / Klub Biegacza KP
499 Tomasz Pająk Podstawowy   M P.H TOMAX Tomasz Pająk
209 Marcelina Palonek Dworzanki M K  
322 Malgorzata Palus Królewny M K Kotwica Brzeg
267 Adam Pałac Podstawowy   M  
156 Mateusz Papierak Rycerski M M Morena Czołowa
309 Anna Parol-Duchińska Podstawowy   K  
583 Karolina Pawełczak Podstawowy   K  
73 Katarzyna Pawlak Dworzanki S K Świdnicka Grupa Biegowa
318 Ewa Pawlikowska Podstawowy   K  
561 Marzena Pawłowicz Podstawowy   K  
135 Krzysztof Pawłowski Królewski M M  
666 Ola Peisert Królewny S K Biegologia.pl
602 Justyna Pellowska Podstawowy   K  
214 Marcin Peter Rycerski L M  
268 Martyna Peter Dworzanki S K  
437 Edyta Pęczek Podstawowy   K  
20 Maciej Pękała Podstawowy   M  
220 Małgorzata Piaskowska Podstawowy   K Pocztowa Grupa Biegowa
246 Hubert Piaskowski Podstawowy   M Sporting Wrocław
217 Sławomir Piaskowski Podstawowy   M PZU SPORT TEAM
144 Wojciech Piatkowski Rycerski XL M Faurecia
497 Kamil Piąstka Rycerski XXL M  
553 Anna Piątek Podstawowy   K  
463 Sławomir Pieczurowski Podstawowy   M Team-LUKS Żórawina-Wrocław
613 Joanna Pieczykolan Podstawowy   K  
325 Piotr Piekarski Królewski M M EBOF Target Team
119 Maja Pietrzak Podstawowy   K Predators
98 Tomasz Pietrzyk Królewski M M Żarów Biega/Świdnicka Grupa Biegowa
610 Anna Pilachowska Podstawowy   K  
655 Wieslaw Marek Piontkowski Rycerski M M  
121 Kamila Piotrowicz Dworzanki M K Klub Górski Olimp
123 Magda Piotrowicz-Zbieraj Dworzanki M K Zbieraj się
279 Sydonia Piotrowska Dworzanki M K  
170 Paulina Pisarska Podstawowy   K  
459 Danuta Piskorowska Podstawowy   K Team-Luks Żórawina-Wrocław
352 Bogumiła Plaszczak Podstawowy   K  
353 Jarosław Plaszczak Podstawowy   M  
81 Piotr Plesiński Rycerski L M  
107 Beata Płoszajczyk Dworzanki XL K Bolków Biega
471 Sebastian Płudowski Podstawowy   M  
199 Justyna Pochwała Królewny M K  
200 Piotr Pochwała Rycerski XXL M  
397 Piotr Podmorański Rycerski S M  
85 Piotr Podusowski Rycerski M M  
298 Łukasz Podyma Podstawowy   M  
197 Anna Pohl Podstawowy   K  
198 Agnieszka Pokrop Królewny M K  
236 Lucjan Pomielarz Rycerski XL M  
235 Michał Pomietlarz Rycerski L M  
213 Marta Poprawa Dworzanki M K  
393 Tomasz Porębski Rycerski L M  
327 Diana Pręga Dworzanki M K  
370 Ela Prokop Dworzanki L K  
149 Anna Protas Podstawowy   K  
169 Piotr Pruski Podstawowy   M Ronal Polska Run
472 Krzysztof Prystasz Podstawowy   M Oławska Grupa Biegowa
585 Sylwia Przesławska Podstawowy   K  
142 Jan Przybylski Podstawowy   M ŻARÓW BIEGA
117 Agnieszka Przybysz Podstawowy   K  
118 Tomasz Przybysz Podstawowy   M  
307 Julia Ptak Podstawowy   K  
306 Nina Ptak Podstawowy   K  
372 Joanna Puchalska Królewny M K  
590 Anna Puchtel Podstawowy   K  
1 Dawid Pudlis Rycerski L M IKSS
427 Aleksandra Purzycka Podstawowy   K  
373 Anna Pusiarska Podstawowy   K Drużyna Chrobrego
375 Grzegorz Pusiarski Podstawowy   M Drużyna Chrobrego
312 Anna Pwlikowska Podstawowy   K  
494 Bartosz Pycha Podstawowy   M SĄ WOLNIEJSI
335 Aneta Pytel Podstawowy   K  
428 Ewa Rabura Podstawowy   K  
133 Karolina Raczkowska Królewny XL K  
134 Grzegorz Raczkowski Królewski XL M popaprańcy
479 Rafał Radaj Podstawowy   M  
34 Marek Radoch Podstawowy   M Ronal Polska Run
320 Agnieszka Ragiel Dworzanki S K  
66 Dariusz Rącki Podstawowy   M Ronal Polska Run
648 Anna Rejmak Podstawowy   K  
221 Dariusz Respondek Podstawowy   M  
591 Angelika Reszczyńska Podstawowy   K  
150 Krzysztof Robak Podstawowy   M OSP Gogołów
259 Krzysztof Robaszyński Podstawowy   M  
367 Paweł Rogowski Podstawowy   M  
61 Damian Rogoziński Podstawowy   M Xenico Pharma
617 Angelika Rojewska Podstawowy   K  
461 Elżbieta Roman Królewny S K  
290 Piotr Romański Podstawowy   M  
5 Mateusz Rotman Rycerski M M TeMMpo Wałbrzych
7 Ewa Różalska Dworzanki M K  
426 Magdalena Rucińska Podstawowy   K  
498 Tomasz Rudnik Królewski S M  
495 Paweł Rudziński Podstawowy   M  
444 Karolina Rusnarczyk Podstawowy   K  
481 Magdalena Rybczyńska Podstawowy   K  
390 Łukasz Samolak Podstawowy   M Brothers In Arms
346 Maciek Samolak Królewski S M Predators Wałbrzych
41 Jolanta Sawczak Królewny S K  
475 Łukasz Semik Podstawowy   M Biegam Bo Lubię Głogów
186 Rafał Sendecki Podstawowy   M SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
551 Jennifer Senezan Podstawowy   K  
23 Tomasz Seweryniak Rycerski L M  
288 Anna Siebielec Dworzanki S K Korff Team
216 Joanna Siennica Dworzanki S K ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
80 Damian Sikuła Rycerski L M  
349 Damian Sipiorski Królewski   M Wałbrzyskie Centrum Siły
208 Marzena Skołubowicz Podstawowy   K  
207 Wojciech Skołubowicz Podstawowy   M  
88 Agata Skorupka Dworzanki L K Speed Feet'16
668 Tomasz Skowron Podstawowy   M Świdnicka Grupa Biegowa
616 Katarzyna Skowrońska Podstawowy   K  
161 Damian Slowinski Podstawowy   M  
99 Robert Sławiński Rycerski M M Biegaj-Zapobiegaj
438 Kamila Smiech Podstawowy   K  
25 Aleksander Sobczak Rycerski L M  
305 Urszula Sobina Podstawowy   K  
278 Justyna Sobków Podstawowy   K  
611 Joanna Soboczyńska-Śledź Podstawowy   K  
637 Paulina Sobol Podstawowy   K  
340 Magdalena Sobota Dworzanki M K 1987
342 Marcin Sobota Rycerski XL M  
504 Dariusz Sołdański Podstawowy   M  
337 Janina Sosulska Podstawowy   K Athletics Nysa
641 Renia Sowa Podstawowy   K  
245 Adam Sowiński Rycerski M M Opole biega
44 Adam Sówka Podstawowy   M  
516 Adam Spadlinski Podstawowy   M  
231 Hanna Spychalska-Waszek Podstawowy   K  
365 Marek Sroczyński Podstawowy   M www.hostedby.pl
319 Grzegorz Sroka Podstawowy   M  
50 Wojciech Stachańczyk Podstawowy   M MATNER RUNNING TEAM
111 Jacek Staniszewski Rycerski L M  
646 Karolina Stempniewicz-Mondra Podstawowy   K  
606 Karolina Stencel Podstawowy   K  
191 Damian Stolarczyk Rycerski L M  
588 Karolina Stosik Podstawowy   K  
52 Anna Strzecha Podstawowy   K SĄ WOLNIEJSI
53 Jacek Strzecha Podstawowy   M SĄ WOLNIEJSI
488 Paweł Strzelczyk Podstawowy   M kbfaureciastoor/walbrzych
514 Kacper Sull Podstawowy   M  
604 Agnieszka Sułkowska Podstawowy   K  
634 Katarzyna Surdyka Podstawowy   K  
563 Ula Surmacewicz Podstawowy   K  
452 Małgorzata Surmacz Podstawowy   K  
410 Tomasz Surmacz Podstawowy   M  
632 Agata Suska Podstawowy   K  
584 Magdalena Suska Podstawowy   K  
75 Elwira Synowiecka-Tarka Podstawowy   K  
466 Marzena Szal Dworzanki S K Izerska Grupa Biegowa
233 Piotr Szaradowski Podstawowy   M Biegowa Świdnica / Świdnicka Grupa Biegowa
574 Julita Szczygieł Podstawowy   K  
571 Ewa Szemiot Podstawowy   K  
138 Dariusz Szkoła Podstawowy   M GLKS Mietków
116 Marcin Szkudlarek Podstawowy   M  
48 Joanna Sznajder Podstawowy   K  
185 Paulina Szopińska Podstawowy   K  
361 Łukasz Szpak Podstawowy   M  
110 Magdalena Szram Królewny S K  
657 Jakub Sztoń Podstawowy   M NB Kościelec
640 Jolanta Szumiło Podstawowy   K  
531 Natalia Szustek Podstawowy   K  
292 Marcelina Szwaja Podstawowy   K  
502 Adam Szwarc Podstawowy   M  
515 Adam Szwarc Podstawowy   M  
28 Ewa Szymankiewicz Dworzanki L K  
238 Piotr Szymecki Rycerski L M  
294 Adrian Ściubidło Podstawowy   M ZG Lubin
385 Mariusz Ślepokura Podstawowy   M  
382 Mateusz Ślepokura Podstawowy   M Glks świdnica
244 Aleksandra Śródka Dworzanki S K  
276 Izabela Świderska Dworzanki S K  
546 Katarzyna Świderska Podstawowy   K  
277 Piotr Świderski Rycerski L M  
403 Radosław Świerczyński Rycerski   M Biegiem po Piwo
10 Piotr Świerzko Rycerski L M CrossCamp
326 Jakub Taszkun Rycerski L M Warrior Dub
14 Sylwia Tchorowska Królewny M K  
311 Adrian Telenga Rycerski M M  
612 Aleksandra Thrun Podstawowy   K  
652 Weronika Tokarska Podstawowy   K  
303 Mateusz Tomanek Rycerski L M  
347 Andrzej Tomczyk Królewski   M Wałbrzyskie Centrum Siły
484 Małgorzata Topolan Dworzanki S K Biegam bo lubię
359 Wojciech Toporowski Królewski M M  
64 Aleksandra Torzecka Dworzanki S K  
47 Barbara Trawińska Podstawowy   K Kamiennogórska Grupa Biegowa
374 Dominik Trojan Rycerski L M  
344 Adriana Trudzińska Podstawowy   K  
19 Kamila Trusewicz Podstawowy   K Predators
266 Jacek Trybuła Królewski M M Projekt Arado
286 Joanna Trybuszek Dworzanki M K  
181 Krystyna Tupik Podstawowy   K GRUPA BIEGOWA KORFF TEAM
543 Grażyna Tur-Bonisławska Podstawowy   K  
615 Marlena Turkowska Podstawowy   K  
304 Krzysztof Tusznio Rycerski M M  
100 Tomasz Twardowski Rycerski XL M  
163 Artur Tyborski Królewski M M WEKART
436 Kazimierz Tyczyński Podstawowy   M  
569 Żaneta Tymińska Podstawowy   K  
43 Marta Uciechowska - Sówka Podstawowy   K  
392 Marcin Urbaniak Królewski L M Klub Karate Shin Czarny Bór
618 Justyna Urbanska Podstawowy   K  
530 Aleksandra Urbańska Podstawowy   K  
35 Krzysztof Urbański Podstawowy   M Ronal Polska Run
157 Anna Urlich-Rybak Podstawowy   K  
254 Maria Wajer Podstawowy   K  
60 Piotr Wandel Królewski L M  
528 Oliwia Wasik Podstawowy   K  
621 Marta Waszczyk Podstawowy   K  
260 Slawomir Waszek Podstawowy   M SAMBOR TEAM
297 Przemysław Wawrowski Podstawowy   M TeMMPo Wałbrzych
598 Anna Węsierska Podstawowy   K  
243 Marta Wieczorek Podstawowy   K Rozbiegane Wieczorki
242 Norbert Wieczorek Podstawowy   M Rozbiegane Wieczorki
314 Krzysztof Wieczorkiewicz Rycerski M M  
404 Artur Wiesner Rycerski XXL M Night Runners Gniezno
419 Dariusz Wiesner Rycerski XXL M  
96 Ewa Wintoniak Dworzanki M K  
402 Aleksandra Wiśniewska Dworzanki XL K Kłodzko przyTwierdza Bieganie
183 Anna Wiśniewska Królewny S K Kolorowa Drużyna Nessi
65 Michał Wiśniewski Królewski M M TEAM LUKS żórawina Wrocław/Duda-Cars Wrocław
511 Jacek Witfer Podstawowy   M  
529 Anna Witkowska Podstawowy   K  
112 Wojciech Witkowski Rycerski L M  
541 Barbara Włoch-Wiszniowska Podstawowy   K  
194 Magda Włodarska Królewny M K  
313 Dawid Wojciechowski Podstawowy   M Brothers in Arms
323 Marlena Wojciulewicz Dworzanki M K  
638 Natalia Wojewska Podstawowy   K  
228 Marcin Wojnas Rycerski XL M  
160 Błażej Wojnicki Rycerski L M  
348 Małgorzata Wojtczak Królewski   K Wałbrzyskie Centrum Siły
467 Dawid Worek Rycerski L M Otmuchów biega
251 Tomasz Woźniak Rycerski L M  
350 Henryk Wójcik Rycerski XL M PTTK Activ Brzeg
407 Janusz Wójcik Królewski L M  
316 Łukasz Wójcik Podstawowy   M  
555 Martyna Wrzeszcz Podstawowy   K  
139 Paweł Wudarczyk Królewski M M Praktyka Lekarska Paweł wudarczyk
164 Jarosław Wysocki Podstawowy   M  
203 Agnieszka Wyszowska Podstawowy   K PREDATORS WAŁBRZYCH
204 Anna Wyszowska Podstawowy   K PREDATORS WAŁBRZYCH
635 Magdalena Zagajewska Podstawowy   K  
532 Agnieszka Zagor Podstawowy   K  
253 Mariusz Zalewski Podstawowy   M  
175 Joanna Zatryb Podstawowy   K Ronal Polska Run
460 Józef Zawada Podstawowy   M  
544 Anna Zawadzka Podstawowy   K  
430 Jacek Zbieraj Rycerski L M Zbierajsie.pl
122 Adam Zdeb Rycerski M M  
154 Marta Zgórska Dworzanki M K Morena Czołowa
360 Marta Zierkiewicz Królewny M K  
486 Lucyna Zięba Podstawowy   K Biegam Bo Lubię Głogów
435 Dorota Zińska Dworzanki M K Drużyna Chrobrego
664 Konrad Zmarzlak Podstawowy   M  
30 Andrzej Zmitrowicz Podstawowy   M Kamiennogórska Grupa Biegowa
130 Andrzej Zyzanski Rycerski L M  
113 Asia Żach Podstawowy   K  
540 Aleksandra Żakowicz Podstawowy   K  
269 Katarzyna Żukowska Dworzanki M K  
491 Kornelia Żukrowska Królewny S K  
462 Łukasz Żydowski Podstawowy   M Oławska strefa biegowa
12 Agnieszka Żyrek Podstawowy   K