Wyniki | The Castle Run

Wyniki

MIEJSCE OPEN IMIĘ NAZWISKO NR. STARTOWY PŁEĆ KLUB KATEGORIA WIEKOWA MIEJSCE W KATEGORII CZAS NETTO
1 Piotr Holly 177 M sportfuel.pl OPEN 1 00:37:13
2 Bartłomiej Wojsław 36 M GLKS Marcinowice OPEN 2 00:39:30
3 Kamil Papierski 395 M KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OPEN 3 00:40:04
4 Michał Kur 282 M Dziki Pazur M20 1 00:40:12
5 Marcin Solski 506 M   M20 2 00:40:35
6 Sergiusz Chełmik 58 M   M20 3 00:40:52
7 Tomasz Karch 127 M   M30 1 00:40:59
8 Mariusz Posłuszny 447 M   M40 1 00:41:21
9 Bartłomiej Szukalski 549 M KB SZERSZEŃ OLEŚNICA M20 4 00:41:50
10 Kamil Cechnicki 55 M TEMMPO WAŁBRZYCH M30 2 00:41:55
11 Paweł Białek 22 M   M20 5 00:42:18
12 Jacek Strzecha 523 M   M20 6 00:42:18
13 Marcin Markiewicz 333 M Labosport M40 2 00:42:38
14 Krzysiek Pruciak 450 M RUN-LOG.COM M30 3 00:42:42
15 Damian Rogoziński 470 M   M40 3 00:42:50
16 Wojciech Pietruszka 419 M Biegaj-Zapobiegaj M40 4 00:43:10
17 Piotr Baranowski 15 M   M20 7 00:43:20
18 Robert Kozak 251 M Ronal Polska Run M30 6 00:43:31
19 Jacek Wojtaszek 619 M Berserkers Team Jelenia Góra M40 5 00:44:02
20 Damian Fukowski 146 M   M30 7 00:44:14
21 Michał Kowalczyk 243 M   M30 8 00:44:17
22 Sebastian Szymański 555 M   M30 9 00:44:24
23 Marcin Landsberg 291 M Biegaj-Zapobiegaj M30 10 00:44:38
24 Mateusz Łaba 316 M   M30 11 00:44:40
25 Sebastian Plotnik 433 M   M20 8 00:45:06
26 Zdzisław Tomaszewski 566 M   M50+ 1 00:45:07
27 Grzegorz Szczepański 539 M Fitness Park Team Wałbrzych M30 12 00:45:10
28 Marcin Frąk 141 M KRAUSE RUNNING TEAM M30 13 00:45:15
29 Pawel Strzelczyk 524 M kbfaurecia/stoorwalbrzych M40 6 00:45:21
30 Mariusz  Błaszczak 33 M   M40 7 00:45:28
31 Marcin Bernatek 21 M Strzegomska Dwunastka M30 14 00:45:29
32 Mariusz Myszka 358 M   M40 8 00:45:31
33 Dariusz Rącki 465 M Ronal Polska Run M40 9 00:45:34
34 Grzegorz Kmiecik 223 M   M20 9 00:45:40
35 Bartlomiej Krawczyk 218 M   M30 15 00:45:46
36 Olaf Grębowicz 169 M   M40 10 00:45:49
37 Marcin Boruń 40 M TEMMPO Wałbrzych M30 16 00:45:53
38 Krzysztof Winiarczyk 608 M   M30 17 00:46:02
39 Krzysztof Jawor 202 M Team Five M30 18 00:46:19
40 Marcin Kaźmierczak 214 M   M20 10 00:46:24
41 Tomasz Niezgodka 368 M FaktoringEkspert M40 11 00:46:25
42 Michał Wiśniewski 612 M Team LUKS Żórawina Wrocław M20 11 00:46:35
43 Jarosław Stryjek 521 M   M30 19 00:46:39
44 Krzysztof Kmiecik 224 M   M30 20 00:46:43
45 Marcin Chyb 68 M   M40 12 00:46:45
46 Michał Leszko 300 M UKS Sokołowsko M30 21 00:46:53
47 Artur Adamin 2 M   M40 13 00:46:56
48 Roman Sałata 488 M TEMMPO WAŁBRZYCH M30 22 00:46:57
49 Krystian Włodarczyk 616 M WŁODAR / TRISTONE M30 23 00:47:02
50 Bartosz Pietrzak 594 M   M20 12 00:47:03
51 Marcin Szymański 554 M Oławska Grupa Biegowa M40 14 00:47:06
52 Ania Steczkowska 516 K Oławska Grupa Biegowa OPEN 1 00:47:06
53 Radosław Świerczyński 558 M   M20 13 00:47:08
54 Piotr  Kłosowski 222 M STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 15 00:47:22
55 Marek Zbyryt 640 M USKS Ludwikowice Kł. M50+ 2 00:47:22
56 Krzysztof Wiśniewski 611 M   M30 24 00:47:23
57 Artur Dziedzic 116 M Leśne Cymbały M30 25 00:47:25
58 Maciej Kozubal 178 M Biegaj - Zapobiegaj M30 26 00:47:37
59 Monika Pietrzak 422 K   OPEN 2 00:47:47
60 Piotr Szymecki 557 M - M40 16 00:47:48
61 Jarosław Baran 13 M   M40 17 00:47:52
62 Adam Szablewski 531 M   M30 27 00:47:52
63 Andrzej Galimski 149 M   M40 18 00:47:54
64 Olgierd Kowalski 249 M osoba prywatna M20 14 00:47:56
65 Paulina Prugar Fukowska 451 K Dream Run OPEN 3 00:47:56
66 Piotr Baryła 17 M Ronal Polska Run M30 28 00:48:02
67 Tomasz Cichoń 72 M Jelonki Running Team M30 29 00:48:05
68 Marcin Krzeszowski 271 M   M30 30 00:48:06
69 Marek Gulacz 175 M Sudeckie Wycieczki Biegowe M50+ 3 00:48:10
70 Oskar Dumiński 110 M SRTG Wałbrzych M20 15 00:48:13
71 Katarzyna Boryczka 41 K KB SZERSZEŃ OLEŚNICA K20 1 00:48:23
72 Marcin Pietrzak 421 M Jelonki Running Team M20 16 00:48:33
73 Łukasz Nakonieczny 359 M   M30 31 00:48:37
74 Łukasz Zimniak 647 M KB SZERSZEŃ OLEŚNICA M30 32 00:48:43
75 Edward Fedyczkowski 130 M Strzegomska Dwunastka M40 19 00:48:47
76 Tomasz Christ 66 M   M40 20 00:48:52
77 Maciej Kasperski 213 M   M30 33 00:48:57
78 Dawid Warowny 595 M Cooper Standard M30 34 00:48:59
79 Andrzej Kołodziej 230 M KB Lew Legnica M40 21 00:49:01
80 Marcin Różański 29 M Holy Crep!e M30 35 00:49:06
81 Mateusz Rotman 473 M TEMMPO M30 36 00:49:07
82 Marcin Szkudlarek 543 M   M30 37 00:49:12
83 Zbyszek Czajkowski 77 M NGB KORONA LEGNICA M50+ 4 00:49:13
84 Jacek Chabko 57 M   M40 22 00:49:17
85 Bartłomiej Mazur 176 M SudeCKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 38 00:49:20
86 Mariusz Andrzejewski 3 M   M30 39 00:49:21
87 Krzysztof Pająk 392 M Jelonki Running Team M40 23 00:49:22
88 Mateusz Ladenberger 290 M   M30 40 00:49:24
89 Bartosz Borowiec 38 M Pro-run Wrocław M30 41 00:49:32
90 Damian Dmochowski 100 M   M30 42 00:49:36
91 Aleksander Zawojak 639 M Ronal Polska Run M20 17 00:49:39
92 Mateusz Czeleń 85 M   M20 18 00:49:48
93 Dariusz Respondek 467 M   M40 24 00:49:53
94 Marcin Pilitowski 424 M Lovink Team M40 25 00:49:53
95 Michał Biały 23 M   M20 19 00:50:00
96 Krzysztof Ogórek 380 M   M30 43 00:50:02
97 Andrzej Szach 532 M   M40 26 00:50:07
98 Edyta Siwek 493 K   K30 1 00:50:07
99 Krzysztof Trawiński 571 M Kamiennogórska Grópa Biegowa M40 27 00:50:18
100 Krzysztof Krupnik 663 M   M30 44 00:50:19
101 Agnieszka Kluzek 220 K WKB Idol K30 2 00:50:24
102 Marcin Stefanowski 517 M   M40 28 00:50:30
103 Krzysztof Robaszyński 468 M   M30 45 00:50:36
104 Mariusz Łobos 319 M   M40 29 00:50:36
105 Mariusz Parchanowicz 399 M strzegomska dwunastka M50+ 5 00:50:40
106 Adam Pałac 394 M   M30 46 00:50:41
107 Maciej Harbuz 182 M X-Coding IT Studio M20 20 00:50:46
108 Dawid Uzorko 590 M Jelonki Running Team M20 21 00:50:48
109 Adam Sówka 508 M   M30 47 00:50:56
110 Piotr Wendel 593 M   M40 30 00:51:02
111 Waldemar Kojro 664 M   M40 31 00:51:04
112 Bartłomiej Kolonko 228 M   M20 22 00:51:06
113 Radosław Sutor 529 M Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M20 23 00:51:09
114 Wojciech Grabowski 657 M   M30 48 00:51:09
115 Marek Meliński 338 M MKB Semper Humilis M30 49 00:51:12
116 Adam Augustyn 5 M   M30 50 00:51:13
117 Bartłomiej Truszczyński 575 M   M40 32 00:51:22
118 Karolina Kołaczyńska 229 K   K30 3 00:51:28
119 Mariusz Zygarlicki 662 M   M30 51 00:51:29
120 Albert Marczak 331 M   M20 24 00:51:29
121 Sylwester Kozak 252 M   M30 52 00:51:32
122 Dariusz Listwan 311 M   M40 33 00:51:34
123 Ewelina Durkalec 112 K BOLKÓW BIEGA K30 6 00:51:43
124 Rafał Jankowski 199 M Predators Wałbrzych M30 53 00:51:44
125 Marcin Peter 413 M   M40 34 00:51:50
126 Przemysław Biegański 24 M ŻTR - żyjesz tylko raz M20 25 00:51:53
127 Karol Bowkun 44 M Decathlon Legnica M20 26 00:51:58
128 Wiktor Tátray 562 M   M20 27 00:51:59
129 Norbert Czarkowski 78 M TeMMPo Wałbrzych M40 35 00:52:01
130 Tomasz Piorun 426 M   M40 36 00:52:11
131 Dariusz Dul 109 M   M40 37 00:52:13
132 Elżbieta Kościk 242 K   K40 1 00:52:14
133 Arkadiusz Sarama 489 M Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M40 38 00:52:15
134 Jarosław Wysocki 630 M -- M30 54 00:52:17
135 Krystian Parchanowicz 398 M Strzegomska Dwunastka M20 28 00:52:17
136 Przemysław Liman 304 M   M30 55 00:52:17
137 Marcin Ziemniak 645 M SRTG Wałbrzych M40 39 00:52:22
138 Maja Szczęśniak 540 K Feniks Legnica K20 2 00:52:28
139 Wojciech Góral 163 M   M20 29 00:52:28
140 Tomasz Woźniak 624 M   M20 30 00:52:30
141 Michał Michalak 340 M Ronal Polska Run M20 31 00:52:32
142 Tomek Tumiński 578 M   M30 56 00:52:40
143 Paweł Kułakowski 281 M   M30 57 00:52:43
144 Mirosław Patyk 403 M amator M40 40 00:52:47
145 Piotr Kardas 211 M TKK Stara Paka M40 41 00:52:48
146 Rafał Bryś 47 M   M40 42 00:52:56
147 Łukasz Srokowski 511 M   M30 58 00:52:56
148 Dariusz Dzikowski 120 M Parkrun Gostyń M30 59 00:52:58
149 Konrad Murdzek 355 M   M30 60 00:53:00
150 Paweł Gradowski 167 M   M40 43 00:53:02
151 Grzegorz Litewka 312 M   M40 44 00:53:02
152 Norbert Kubik 275 M LIR M40 45 00:53:25
153 Daniel Łągiewka 317 M Press Glass Biegamy i wspieramy M30 61 00:53:26
154 Jagoda Durkalec 113 K Bolków biega K20 3 00:53:28
155 Marek Turliński 579 M   M40 46 00:53:29
156 Igor Gębarowski 152 M   M30 62 00:53:30
157 Łukasz Krzaczkowski 270 M Dziki Wrocław M30 63 00:53:31
158 Leszek Milewski 346 M   M30 64 00:53:32
159 Dawid Tomaszek 563 M BIEGOWA ŚWIDNICA M30 65 00:53:33
160 Bartłomiej Boratyn 37 M B2 Architekci M30 66 00:53:40
161 Damian Piotrowicz 427 M KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW M30 67 00:53:40
162 Krzysztof Gracz 261 M   M30 68 00:53:41
163 Aleksander Sobczak 500 M   M30 69 00:53:45
164 Ireneusz Rakoczy 463 M   M50+ 6 00:53:45
165 Anna Juszczyk 206 K BIEGOWA ŚWIDNICA K30 7 00:53:45
166 Małgorzata Włochal 615 K   K30 8 00:53:50
167 Jarosław Bernaś 20 M Szkoła Główna Służby Pożarniczej M20 32 00:53:50
168 Slawek Frydecki 145 M   M50+ 7 00:53:55
169 Waldemar Dziedziniewicz 118 M ITMBW KRAKÓW M40 47 00:53:56
170 Dominik Pławecki 12 M   M20 33 00:53:57
171 Justyna Folęga 136 K   K20 5 00:54:00
172 Agnieszka Żarczyńska -Dobiesz 650 K Oławska Grupa Biegowa K40 2 00:54:01
173 Marek Klamecki 219 M   M30 70 00:54:02
174 Katarzyna Krawczyk-Rojek 166 K   K40 3 00:54:03
175 Łukasz Wojtczak 620 M   M20 34 00:54:04
176 Grzegorz Rejman 466 M   M30 71 00:54:05
177 Igor Hoffman 185 M Biegaj-Zapobiegaj M40 48 00:54:05
178 Robert Sławiński 497 M Biegaj-Zapobiegaj M40 49 00:54:08
179 Agnieszka Dziedziniewicz 117 K ITMBW KRAKÓW K40 4 00:54:16
180 Sebastian Filipiak 134 M   M30 72 00:54:18
181 Marcin Kocik 225 M Fatboy Sprint M30 73 00:54:20
182 Marta Romanów 471 K   K30 9 00:54:21
183 Małgorzata Hakke 180 K   K30 10 00:54:23
184 Mariusz Zalewski 632 M   M30 74 00:54:23
185 Tomasz Druzd 106 M   M40 50 00:54:24
186 Maciej Machowski 322 M BBL Legnica M40 51 00:54:26
187 Robert Górny 164 M   M40 52 00:54:28
188 Wojciech Witkowski 614 M   M30 75 00:54:32
189 Paweł Sakowicz 487 M   M30 76 00:54:33
190 Marcin Nykiel 378 M sudetyoffroad.pl M30 77 00:54:34
191 Kamila Mikła 344 K 31 Baza Lotnictwa Taktycznego K30 11 00:54:38
192 Barbara Trawińska 570 K Kamiennogórska Grópa Biegowa K30 12 00:54:44
193 Marcin Tabaszewski 559 M Ronal Polska Run M30 78 00:54:47
194 Piotr Kadłubowski 208 M KOTWICA BRZEG M30 79 00:54:49
195 Olga Kiełczyńska-Chrząszcz 216 K SzczawnoRun K40 5 00:54:50
196 Piotr Korejwo 237 M   M40 53 00:54:54
197 Damian Słowiński 499 M amator M30 80 00:54:54
198 Elżbieta Madej 326 K FITNESS PIEKARY LEGNICA K30 13 00:54:54
199 Maciej Szumlański 552 M   M40 54 00:54:59
200 Szymon Szociński 546 M   M30 81 00:55:02
201 Krzysztof Siring 492 M Diehl Controls Running Team M20 35 00:55:02
202 Konrad Balcewicz 9 M   M30 82 00:55:04
203 Tomasz Wojtczak 621 M   M20 36 00:55:09
204 Tomasz Sławiński 498 M   M40 55 00:55:20
205 Tomasz Skowron 496 M   M50+ 8 00:55:22
206 Michał Grzywiński 173 M   M20 37 00:55:26
207 Jakub Szulc 551 M   M20 38 00:55:34
208 Tobiasz Płuciennik 435 M   M30 83 00:55:35
209 Mateusz Wielocha 605 M KB Szerszeń Oleśnica M30 84 00:55:43
210 Sylwester Pląsek 432 M BBL POLICE M40 56 00:55:45
211 Rafał Kiędzierski 217 M   M20 39 00:55:47
212 Wojciech Piatkowski 416 M   M30 85 00:55:50
213 Artur Misiak 348 M   M30 86 00:55:51
214 Radek Tyś 581 M   M30 87 00:55:53
215 Marek Dobrochowski 101 M STRZEGOMSKA DWUNASTKA M30 88 00:56:07
216 Marzena Szczegielniak 329 K   K20 6 00:56:08
217 Joanna Zielińska 643 K   K20 7 00:56:13
218 Monika Radosińska 461 K RUN 4 WINE K20 8 00:56:22
219 Lucyna Niedziałkowska 363 K RUN 4 WINE K20 9 00:56:22
220 Tomasz Fuławka 147 M   M30 89 00:56:33
221 Adriana Trudzińska 573 K   K30 14 00:56:34
222 Łukasz Lipiński 306 M TEAM FIVE M30 90 00:56:34
223 Justyna Malczyk 328 K   K30 15 00:56:35
224 Edyta Lisowska 310 K   K40 6 00:56:43
225 Ewa Pawlikowska 407 K Zabiegane Swidniczanki K30 16 00:56:47
226 Mirosław Dziurowicz 122 M United Team Sosnowiec M30 91 00:56:48
227 Robert Zapora 635 M   M40 57 00:56:48
228 Marcin Farion 124 M   M40 58 00:56:49
229 Marzena Farion 125 K   K30 17 00:56:50
230 Marek Piwowarczyk 429 M   M40 59 00:56:51
231 Michał Lech 296 M LESZKI RUN TEAM M30 92 00:56:57
232 Ewa Farnholtz 126 K   K30 18 00:57:02
233 Rafał Jakubowski 194 M 22 BPG M30 93 00:57:02
234 Tomasz Zalewski 633 M Sulimar M30 94 00:57:03
235 Tomasz Łuczak 321 M   M30 95 00:57:06
236 Piotr Krężel 623 M PRO-RUN WROCŁAW M40 60 00:57:09
237 Andrzej Zmitrowicz 649 M   M50+ 9 00:57:10
238 Tomasz Kurasiak 283 M   M30 96 00:57:15
239 Przemysław Wojda 617 M FizjoCentrum.pl M30 97 00:57:18
240 Paweł Łuczak 320 M   M20 40 00:57:19
241 Bartłomiej Milewski 345 M   M20 41 00:57:20
242 Stanisław Kurnyta 287 M TeMMPo Wałbrzych M40 61 00:57:23
243 Radosław Onyszkiewicz 384 M Jelonki Running Team M40 62 00:57:26
244 Marlena Bielecka 27 K Faurecia K30 19 00:57:31
245 Kazimierz Kryszak 268 M Fitness Park Walbrzych M20 42 00:57:35
246 Piotr Piekarski 418 M United Team M20 43 00:57:35
247 Krzysiek Cichoń 71 M   M20 45 00:57:37
248 Przemysław Nowak 374 M Cooper Standard M30 98 00:57:37
249 Paweł Wiśniewski 613 M Leszczowa Grupa Biegowa M20 46 00:57:42
250 Arkadiusz Swiatek 530 M Gandlf Zjebany M40 63 00:57:46
251 Artur Zawadzki 638 M Ronal Polska Run M30 99 00:57:47
252 Jarosław Choroś 64 M   M40 64 00:57:49
253 Marcin Kornaś 238 M Kornaś Team/ZKKK/FBW M30 100 00:57:49
254 Przemysław Ruszczyński 479 M   M30 101 00:57:51
255 Karolina Cieślachowska 74 K   K30 20 00:57:52
256 Mariusz Mosór 354 M Zabiegane Świdniczanki M40 65 00:57:52
257 Justyna Mosór 353 K Zabiegane Świdniczanki K30 21 00:57:52
258 Piotr Cal 54 M Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki M40 66 00:57:53
259 Karolina Kaniewska 210 K   K30 22 00:57:57
260 Dorota Wachowska 591 K Wroclaw Marathon Team K30 23 00:57:57
261 Anna Posłuszna 446 K   K40 7 00:58:00
262 Katarzyna Garbacz 151 K Garlis K30 24 00:58:01
263 Jarosław Borowiec 39 M Cooper Standard M30 102 00:58:04
264 Darek Kortas 240 M KORTAS M30 103 00:58:04
265 Małgorzata Zięba 646 K   K20 10 00:58:06
266 Joanna Siennica 490 K   K30 25 00:58:10
267 Grzegorz Jaroni 201 M   M40 68 00:58:12
268 Patryk Noszczyk 370 M   M30 104 00:58:12
269 Natalia Kozdrowiecka 253 K Biegaj Zapobiegaj K30 26 00:58:13
270 Tomasz Wasilewicz 597 M   M40 69 00:58:13
271 Małgorzata Jędrysek 204 K   K20 11 00:58:18
272 Zuzanna Szymańska 553 K   K30 27 00:58:21
273 Marta Szałacińska 537 K MaMoKa Tri Team K30 28 00:58:31
274 Wojciech Krupiński 478 M   M30 105 00:58:31
275 Mikołaj Chyb 69 M   M20 47 00:58:33
276 Sławomir Chudy 67 M   M30 106 00:58:33
277 Karol Chmielewski 658 M   M30 107 00:58:34
278 Mariusz Maszkiewicz 334 M Dziki Wrocław M20 48 00:58:39
279 Bartłomiej Kusak 288 M Dziki Wrocław M20 49 00:58:43
279 Mariusz Kacała 207 M Mariusz Kacała M40 69 00:58:44
280 Piotr Urbański 584 M   M30 108 00:58:44
281 Artur Trochimiak 572 M   M30 109 00:58:45
282 Katarzyna Nowak 372 K   K30 29 00:58:45
283 Rafał Dąbrowski 94 M Klub Dziub M30 110 00:58:49
284 Michał Matykiewicz 335 M Ministerstwo Dziwnych Kroków M30 111 00:58:49
285 Iwona Bielecka 26 K   K30 30 00:58:55
286 Tomasz Surmacz 527 M   M30 112 00:58:55
287 Bartłomiej Buczek 50 M Blade M20 50 00:58:56
288 Katarzyna Ryglowska 485 K   K20 12 00:58:56
289 Elzbieta Frydecka 144 K   K50+ 1 00:59:05
290 Marcin Sajdak 486 M   M30 113 00:59:11
291 Patrycja Suława 525 K Kamiennogorska Grupa Biegowa K30 31 00:59:13
292 Arkadiusz Haliniak 181 M KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M50+ 10 00:59:13
293 Monika Macowska 325 K Kamiennogórska Grupa Biegowa K30 32 00:59:13
294 Paweł Królikowski 256 M   M30 114 00:59:14
295 Justyna Fedyczkowska 129 K Strzegomska Dwunastka K40 8 00:59:17
296 Marcin Stępień 518 M 22 BPG M30 115 00:59:19
297 Beata Baraniak 14 K MAMY BIEGAMY K40 9 00:59:20
298 Grzegorz Sroka 510 M Zabiegane Swidniczanki M30 116 00:59:26
299 Grzegorz Konopiński 234 M MTS drużyna szpiku M30 117 00:59:35
300 Mariusz Bąk 18 M   M30 118 00:59:37
301 Anna Pawlikowska-Filar 408 K   K40 10 00:59:48
302 Maria Botwina 43 K   K30 33 00:59:54
303 Karina Fręśko 142 K   K40 11 00:59:55
304 Mirosław Fręśko 143 M   M40 70 00:59:55
305 Dorota Misiak 349 K   K30 34 00:59:57
306 Tomek Rowicki 474 M   M30 119 00:59:58
307 Monika Ostanówko 386 K   K40 12 00:59:59
308 Magdalena Ciećwierz 73 K HERNIK TEAM K20 13 01:00:00
309 Andrzej Domagała 102 M Biegamdlazdrowia.pl M40 71 01:00:01
310 Adam Musur 356 M KB Lupus Oleśnica M50+ 11 01:00:02
311 Marta Uciechowska-Sówka 582 K   K30 35 01:00:02
312 Karol Jagodziński 191 M SGSP Warszawa M20 51 01:00:03
313 Katarzyna Uryasz 588 K   K30 36 01:00:07
314 Małgorzata Szal 536 K   K20 14 01:00:10
315 Dawid Babicz 7 M   M20 52 01:00:15
316 Michał Kołodziej 232 M KB Lew Legnica M20 53 01:00:17
317 Adam Leśniak 301 M CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 72 01:00:25
318 Patryk Szczepaniak 538 M   M30 120 01:00:26
319 Kamil Piąstka 417 M   M20 54 01:00:27
320 Anita Wojtyła 660 K   K20 15 01:00:31
321 Wiktor Pach 391 M   M20 55 01:00:31
322 Piotr Naryński 362 M Ronal Polska Run M30 121 01:00:36
323 Norbert Bowtrukiewicz 45 M   M40 73 01:00:41
324 Sławomir Sobór 503 M Teodory Team M50+ 12 01:00:43
325 Julia Sobór 502 K Holy Crep!e K20 16 01:00:44
326 Adam Wolf 622 M ICONNECT M30 122 01:00:56
327 Unisława Tomaszek 564 K BIEGOWA ŚWIDNICA K20 17 01:00:58
328 Grzegorz Szlag 545 M   M20 56 01:01:01
329 Agata Rogowska 469 K   K30 37 01:01:01
330 Szymon Herba 183 M Wiara Naszą Siłą M20 57 01:01:05
331 Krzysztof Michalek 342 M   M30 123 01:01:06
332 Adam Czekański 84 M ICONNECT M50+ 13 01:01:10
333 Anna Grynia 171 K   K30 38 01:01:11
334 Paweł Karpiński 212 M   M20 58 01:01:12
335 Marek Woźniak 262 M   M20 59 01:01:17
336 Daria Fonferko 137 K Strzegomska Dwunastka K30 39 01:01:17
337 Katarzyna Owczarek 390 K KB Szerszeń K30 40 01:01:18
338 Jacek Owczarek 389 M Klub Biegacza Szerszeń Olesnica M30 124 01:01:18
339 Anna Radwan 462 K   K30 41 01:01:20
340 Monika Marcinów 330 K Lovink Team K30 42 01:01:26
341 Paweł Koczorowski 227 M   M30 125 01:01:33
342 Monika Wciórka 600 K Biegowa Świdnica K30 43 01:01:37
343 Agnieszka Lipińska 305 K Wroclaw Marathon team K30 44 01:01:38
344 Sylwia Krzywulska 273 K UKS Gladius Trzebnica K40 12 01:01:43
345 Jacek Gołębiowski 159 M   M40 74 01:01:47
346 Agata Wierzbicka 606 K   K30 45 01:01:57
347 Magdalena Rycerz-Pal 655 K   K30 46 01:02:01
348 Angelika Janczak 195 K   K40 13 01:02:07
349 Tadeusz Kłodowski 221 M Team KRUK M30 126 01:02:13
350 Katarzyna Niemczyk-Machała 365 K   K30 47 01:02:15
351 Monika Kubiak 274 K mamy biegamy/Parkrun Gostyń K20 18 01:02:16
352 Małgorzata Sutor 528 K Biegająca Kasta Miedziowego Miasta K50+ 2 01:02:19
353 Wioletta Kata 259 K   K40 14 01:02:27
354 Anna Babicz 6 K   K30 48 01:02:28
355 Agnieszka Przybysz 452 K   K40 15 01:02:32
356 Joanna Wawrzkowicz 598 K   K30 49 01:02:33
357 Natalia Demusz 98 K   K30 50 01:02:37
358 Malgorzata Staniszewska 513 K   K30 51 01:02:37
359 Dominik Łobos 318 M   M20 60 01:02:39
360 Grzegorz Kowalski 247 M   M40 75 01:02:43
361 Karolina Deutschmann-Kośkiewicz 99 K Cooper Standard K30 52 01:02:45
362 Aneta Blacha Balowska 32 K Ronal Polska Run K40 16 01:02:47
363 Joanna Zatryb 637 K Ronal Polska Run K30 53 01:02:48
364 Wojciech Kucypera 279 M   M30 127 01:02:48
365 Barbara Korach 236 K Kobiety na medal K20 19 01:02:54
366 Artur Rychlik 484 M   M30 128 01:03:05
367 Adam Głogowski 154 M Jeżozwierz group M30 129 01:03:20
368 Slawek1 Szachewicz 533 M jezozwierze group M30 130 01:03:20
369 Katarzyna Cipora 75 K   K40 17 01:03:22
370 Maciej Cipora 76 M   M40 76 01:03:22
371 Justyna Żek 652 K   K30 54 01:03:28
372 Małgorzata Podulka 440 K   K30 55 01:03:30
373 Marek Piotrowski 428 M   M50+ 14 01:03:38
374 Archil Uridia 585 M Dziki Wrocław M30 131 01:03:39
375 Grzegorz Forycki 138 M Fitness Piekary Legnica M50+ 15 01:03:40
376 Krzysztof Gurbała 257 M   M30 132 01:03:44
377 Kamila Trusewicz 574 K   K20 20 01:03:45
378 Adam Czekalski 83 M   M30 133 01:03:51
379 Małgorzata Filarska 133 K AXIT K30 56 01:03:53
380 Paweł Adamczyk 1 M   M20 61 01:04:01
381 Przemysław Kurek 286 M GOPR KARKONOSZE M40 77 01:04:02
382 Karolina Markiewicz 332 K Biegowa Świdnica K30 57 01:04:07
383 Anna Strzecha 522 K   K20 21 01:04:07
384 Kamila Kowalska 246 K   K30 58 01:04:12
385 Agata Bubin 49 K   K20 22 01:04:14
386 Michał Kowalski 248 M   M30 134 01:04:16
387 Agnieszka Cholewa 63 K   K30 59 01:04:19
388 Paulina Wesołowska-Krupa 601 K   K30 60 01:04:19
389 Marianna Dudzińska 108 K   K30 61 01:04:19
390 Jadwiga Ostrowska 387 K   K50+ 3 01:04:21
391 Monika Tomkowiak 569 K   K20 23 01:04:21
392 Iwona Krześniak 272 K   K20 24 01:04:23
393 Justyna Kołodziej 231 K   K20 25 01:04:23
394 Justyna Nowakowska-Dudajek 376 K   K30 62 01:04:28
395 Błażej Wojnicki 618 M   M20 62 01:04:30
396 Anna Maria Płachta 265 K   K30 63 01:04:39
397 Alicja Strychalska 520 K   K30 64 01:04:39
398 Krzysztof Chlebowski 59 M   M30 135 01:04:39
399 Grzegorz Żyła 654 M Klub biegacza Szerszeń M40 78 01:04:42
400 Radosław Zając 631 M   M40 79 01:04:46
401 Adam Bała 11 M Serce w Biegu M40 80 01:04:46
402 Tomek Miller 347 M KGHM M40 81 01:04:47
403 Katarzyna Kuczyńska 280 K   K40 18 01:04:47
404 Piotr Pochwała 437 M   M50+ 16 01:04:54
405 Justyna Pochwała 436 K   K30 65 01:04:55
406 Barbara Dadacz 88 K   K30 66 01:05:09
407 Marta Kowalewska 245 K   K20 26 01:05:10
408 Piotr Ruszkowski 480 M Środa Wlkp. M30 136 01:05:12
409 Ewelina Trzeciak 577 K   K30 67 01:05:14
410 Anna Parol-Duchińska 400 K FeelFitMind K30 68 01:05:15
411 Michał Buczko 51 M PIIAR Michał Buczko M30 137 01:05:20
412 Rafał Potocki 448 M KS Górnik Wałbrzych M20 63 01:05:21
413 Angieliki Czarnecka 79 K Alior Running Team K20 27 01:05:26
414 Monika Dąbrowska 93 K   K30 69 01:05:27
415 Michał Brzozowski 48 M   M40 82 01:05:29
416 Michał Michalak 341 M   M40 83 01:05:45
417 Katarzyna Stąpor 515 K   K20 28 01:05:45
418 Renata Gratzke 168 K Biegaj-Zapobiegaj K40 19 01:05:46
419 Bartek Bochynski 35 M Barto M30 138 01:05:49
420 Agnieszka Niewczas-Stefanska 366 K kobietybiegaja.pl K40 20 01:06:03
421 Rafał Radaj 459 M   M40 84 01:06:04
422 Anna Laniewska-Radaj 292 K Rozbiegane Świdniczanki K40 21 01:06:04
423 Elżbieta Ojewska 381 K Jelonki Running Team K30 70 01:06:07
424 Marcin Jadczak 190 M Virtual Runner Club M40 85 01:06:10
425 Radosław Janus 200 M   M20 64 01:06:16
426 Marta Wieczorek 603 K   K30 71 01:06:20
427 Norbert Wieczorek 604 M   M40 86 01:06:21
428 Paweł Szymczak 556 M SRTG Wałbrzych M30 139 01:06:21
429 Bartosz Bielecki 28 M   M30 140 01:06:22
430 Joanna Uryasz-Chudzińska 589 K   K30 72 01:06:22
431 Marcin Czarnecki 81 M X-treme Pro Runners M30 141 01:06:24
432 Kamila Sierko 491 K SRTG Wałbrzych K20 29 01:06:25
433 Kamila Młynarska 46 K Feniks Legnica - - 01:06:26
434 Marta Giedwiłło 153 K   K30 74 01:06:29
435 Magdalena Izer 188 K   K30 75 01:06:29
436 Maja Pietrzak 420 K   K30 76 01:06:46
437 Jakub Kurek 285 M   M20 65 01:07:05
438 Yuriy Krasnik 610 M www.hostedby.pl M30 142 01:07:06
439 Ewa Kozłowska 34 K   K30 77 01:07:13
440 Beata Raczycka 458 K UKS GLADIUS TRZEBNICA K40 22 01:07:14
441 Robert Obraniak 379 M   M40 87 01:07:20
442 Jadwiga Nowak-Kowalska 375 K Biegaj - Zapobiegaj Wałbrzych K50+ 4 01:07:25
443 Małgorzata Lektarska 297 K   K30 78 01:07:29
444 Marcin Durczak 111 M www.hostedby.pl M30 143 01:07:38
445 Marcin Pazdur 409 M   M30 144 01:07:47
446 Elżbieta Szulc 550 K Biegaj-Zapobiegaj K40 23 01:07:47
447 Maciej Kucharski 278 M   M30 145 01:07:48
448 Andrzej Konopka 235 M   M30 146 01:07:51
449 Bożena Parchanowicz 397 K Strzegomska Dwunastka K40 24 01:08:00
450 Paulina Poliwoda 443 K Poliwoda Team K30 79 01:08:04
451 Roksana Jankowska 198 K Biegaj-Zpobiegaj K30 80 01:08:06
452 Danuta Fijałkowska-Błaszkiewicz 132 K   K30 81 01:08:07
453 Agnieszka Lisowska 309 K   K30 82 01:08:12
454 Anna Czujowska 87 K   K30 83 01:08:15
455 Roman Górak 162 M   M50+ 17 01:08:26
456 Anna Pławecka 434 K Alior Running Team K40 25 01:08:28
457 Wioletta Kocik 226 K   K40 26 01:08:30
458 Aneta Pytel 457 K   K40 27 01:08:39
459 Emilia Dybka 114 K   K30 84 01:08:39
460 Natalia Zmaczyńska 648 K   K30 85 01:08:40
461 Joanna Młynek 352 K   K30 86 01:08:41
462 Witold Radke 659 M   M50+ 18 01:08:43
463 Aleksandra Furmaniak 148 K   K20 30 01:08:50
464 Monika Ziemkowska 644 K   K40 28 01:08:53
465 Izabela Szczygieł 541 K   K40 29 01:08:56
466 Jarosław Kołpak 233 M toma24.pl M30 147 01:09:02
467 Mirosław Tarnowski 561 M WABCO runners M40 88 01:09:08
468 Julita Palusko 393 K   K40 30 01:09:09
469 Michał Garbaciak 150 M   M20 66 01:09:11
470 Andżelika Janicka 196 K   K20 31 01:09:11
471 Bartosz Dróżdż 104 K KB Szerszeń Oleśnica K30 87 01:09:12
472 Ilona Dróżdż 105 K Szerszeń Oleśnica K30 88 01:09:14
473 Krzysztof Kurasiński 284 M   M30 148 01:09:19
474 Jan  Szafrański 535 M   M30 149 01:09:19
475 Joanna Wójciak 626 K   K30 89 01:09:22
476 Sylwia Piorun 425 K   K40 31 01:09:29
477 Agata Skorupka 495 K   K30 90 01:09:32
478 Mirosława Przyłuska 453 K RAZ Szczecin K50+ 5 01:09:33
479 Dorota Sokołowska 505 K SRTG Wałbrzych K30 91 01:09:46
480 Natasza Chyb 70 K   K40 32 01:09:50
481 Angelika Pawlicka 406 K   K20 32 01:09:53
482 Małgorzata Kęska-Pląsek 215 K BBL POLICE K40 33 01:10:01
483 Barbara Wójciak 625 K   K20 33 01:10:04
484 Anna Żurakowska 653 K Fitness Piekary Legnica K20 34 01:10:21
485 Jarosław Plaszczak 431 M Tulce M40 89 01:10:21
486 Martyna Sułek 526 K   K20 35 01:10:36
487 Marta Franckiewicz-Pach 139 K   K20 36 01:10:36
488 Magdalena Naryńska 361 K Ronal Polska Run K30 92 01:10:47
489 Paulina Bujno 260 K   K20 37 01:10:50
490 Ewa Bielecka 25 K ITMZM2016 K30 93 01:10:51
491 Bogumiła Plaszczak 430 K Tulce K30 94 01:10:52
492 Andrzej Pągowski 411 M   M40 90 01:11:04
493 Magdalena Pągowska 410 K   K30 95 01:11:04
494 Joanna Muszalik 357 K Kazimierki K20 38 01:11:19
495 Katarzyna Chojecka 62 K Kazimierki K20 39 01:11:19
496 Małgorzata Kojro 263 K   K40 34 01:11:20
497 Henryk Balkiewicz 10 M Biegam bo lubie M50+ 19 01:11:22
498 Małgorzata Stój 519 K Cooper Standard K40 35 01:12:01
499 Łukasz Lorfink 314 M SunSwiss Polska M30 150 01:12:08
500 Ilona Kuźma 289 K   K20 40 01:12:44
501 Agata Lis 307 K   K30 96 01:12:52
502 Agnieszka Durda  542 K   K20 41 01:13:07
503 Marta Poprawa 444 K   K30 97 01:13:17
504 Kasia Kowalewska 244 K   K40 36 01:13:48
505 Wiesław Groszkowski 170 M   M50+ 20 01:13:51
506 Sylwia Niezgódka 369 K Górska Załoga K40 37 01:13:55
507 Ewa Frąckowiak 140 K Retro misie K40 38 01:13:57
508 Magdalena Czarnecka 80 K   K40 39 01:13:57
509 Aneta Lustyk 315 K STRONG HOUSE K30 98 01:14:30
510 Monika Biskup-Adamczyk 30 K Vege Runners K30 99 01:14:31
511 Magdalena Dechnik 96 K   K30 100 01:14:33
512 Katarzyna Gonera 161 K   K30 101 01:14:37
513 Anna Osika 385 K   K20 42 01:14:47
514 Anna Urlich-Rybak 586 K   K50+ 6 01:14:50
515 Beata Malaczewska 327 K   K40 40 01:15:11
516 Jan Gołębiowski 160 M   M20 67 01:15:12
517 Emilia Bartnik 16 K   K30 102 01:15:16
518 Katarzyna Olbrych 382 K   K30 103 01:15:22
519 Monika Merklinghaus-Kober 339 K   K40 41 01:15:22
520 Agata Gołębiowska 158 K   K40 42 01:15:23
521 Barbara Stachurka 512 K Klub Psich Zaprzęgów SFORA CHOJNÓW K30 104 01:15:32
522 Anna Rybczyńska 481 K Klub Psich Zaprzęgów SFORA CHOJNÓW K30 105 01:15:32
523 Krystian Wójcik 627 M PG 7 M20 68 01:15:38
524 Agnieszka Pokrop 441 K   K20